Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tesztelnek embereken a...

Miért tesztelnek embereken a portal-ban?

Figyelt kérdés
Rajongója vagyok a játéknak, a tőrténetét is tudom de valahogy nem áll össze a kép: Miért tesztel embereken az Aperture Sience? Egyáltalán mi(ke)t tesztelnek rajtuk?

2012. máj. 4. 16:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
chell miért lenne glados(azaz caroline) lánya?
2013. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 srtp válasza:

Na hogy értsétek:

Cave Johnson mikor halálos beteg volt azt találta ki hogy ( saját szavaival):,,-Ha zenét lehet CD-n tárolni , miért ne lehetne egy emberi inteligenciát?2. Tehát mivel Caroline-ben bizott a legjobban, átültette Caroline-t egy gépbe hogy ne tudjon meghalni , ÍGY keletkezett GLaDoS ( a portal 2 végén megmondja hogy törli Caroline-t).A portal 1-ben meg semmi köze a gömböknek az érzelemhez:

-GLaDoS-t sokáig tesztelték de mindíg mikor beindították gyilkolt. Ezért olyan robotokat("gömböket"(ezek a játékban "sérült magok") alkottak a tudósok hogy kordában tarthassák. De nem sikerült.Wheatley is egy sérült mag. Ő a "legsérültebb".


Ezt a játékból onnan tudom hogy oda figyeltem ( a magyar feliratra) a játékra . Az mindent elmond. De sok rejtély(easter egg) van a játékban.

2015. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!