Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Sims3ban a sim...

Hogyan lehet Sims3ban a sim kinézetét játék közben változtatni? Van rá valamilyen kód?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A tükörre kattintva meg lehet változtatni a kinézetet, úgy emlékszem hogy részletesebben is, nem csak a sminket.
2012. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott csak a haját,lehet meg a sminkjét sajna de én is kiváncsi lennék rá, h, hogyan lehet teljesen a simet.
2012. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kiegészítővel jött az a lehetőség, hogy a kórházban plasztikai sebészetre küld a simedet, ott megváltoztathatod.
2012. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősömtől kaptam egyet, amivel elvileg a kort is, és a hajat is meg a sminket is és a ruhát is megváltoztathatom játék közben :DDD.....de elhagytam :,DD majd újra elkérem és akkor leírom ide is.
2012. máj. 5. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
A sims 3 master controller lehetett az, egy mod amivel szinte mindent megtehetsz, igen átalakíthatod korát, nemét a simsnek, kapcsolatait is szerkesztheted,a képességei szintjét, munkáját stb.
2012. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ctrl+Shift+C, majd a csalásablakba írd be, hogy testingcheatsenabled true, nyomj entert. Ezután tartsd nyomva a Shiftet és közben kattints a simre. Így megjelenik valami olyasmi felirat, hogy sim szerkesztése, ha arra rákattintasz, akkor bevisz a sim létrehozása képernyőre, és ott bármit megváltoztathatsz a simen. Azt hiszem, hogy csak a legújabb frissítéssel működik. Remélem, érthető volt ez a leírás, de ha nem, szóljatok! :)
2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha az egész simet akarod akk ha megvan a házi kedvenc a kórházban tudsz plasztikai műtétet csinálni... ruhát a szekrényre kattintva tudsz változtatni
2012. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugy tudtam alakitgatni hogy rá mentem egy ruhás szekrényre, ott tudtam át öltöztwtni:)
2016. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!