Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neeeem jóó áááh szagat és...

Neeeem jóó áááh szagat és nemtudom miért. TÖÖBBI LENT! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
[link] itt a gépigény.gta 4 ről van szó . Eredetibe meg van .fel raktam nagyon szagatott és patcheltem valami razor1911-es valamivel .megnyitom megint szagatt de csak kicsit de irányitani nem lehet alig lehet .le vettem a leg kisebb graf ra de úgy se .win7 gépigény linken.

2012. máj. 3. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel XP-t. A Win 7 nagyon fogja a gépet. De Win 7-nél ha jól tudom lehet olyat csinálni, hogy egy teljesen üres 2 vagy 4 Gb-s pendrive-t bedugol, és felugrik egy ablak. Ott van hogy rendszer felgyorsítása. Ezzel a módszerrel jól beturbózhatsz neki. Sok sikert haver :)
2012. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen! Még valami! A Gta 4 még ennél erősebb gépeken is ÚÚGY be tud szaggatni, mint egy képregény.
2012. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet de szerintem hagyom mert nem fogok így játszani vele.nem érdekel h megvettem akkor is .
2012. máj. 3. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
10-20 fps el is gyorsabb lehet a pendrive-s módszerrel.
2012. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az milyen menyiség? Sok?
2012. máj. 3. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Kép per másodperc. Ha nagyon szaggat, lehet hogy másodpercen ként 1 vagy 2 képet vetít le. 10 Fps= 10 kép egy másodperc alatt.
2012. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez a szar konzol port miatt van de töltsd le az 1.0.7.0-

s patch-et abban már ki van javítva

2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindjár linkelem h melyik patchet raktam rá.
2012. máj. 4. 23:04
 9/9 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=ftdiK-oFZTA ezt raktam rá az eredeti játékra
2012. máj. 5. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!