Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csajok is szeretnek legózni?

A csajok is szeretnek legózni?

Figyelt kérdés

Én kb. 5 évesen kezdtem duplo-val a legózást, most 15 vagyok, és még mindig van olyan, hogy odaülök a nem kis mennyiségű legómhoz, és nekiállok építeni valamit. Régen általában járműveket, vagy épületeket építettem, mostanában csak a fegyverek érdekelnek, pl. nyílpuska. Ennyit magamról, jöjjön a nagy kérdés:


Vajon szeretnek-e a lányok LEGO-zni ? Én se képen, se videón nem láttam még legózó lányt, ha valami építményt mutatnak be, azt mindig fiú csinálja. Vannak olyan csajok is, akiket annyira érdekel a dolog, hogy rengeteg legót képesek felhalmozni az évek során ? :D

Ha igen, ti általában miket szoktatok építeni ?


Válaszokat főleg a saját korosztályomból várok, de tulajdonképpen bárki írhat :D



2012. máj. 3. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem a végére tenni:

15/F

2012. máj. 3. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én már kinőttem a legózásból,inkább virtuálisan legózok osztálytársaimmal(Minecraft) xD

16/F

2012. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szerettem kiskoromban is mindenféle építőkockát, házakat építettem főleg, papírból is, dobozból is, mindenből.

Szeretnék most is, de nincs legóm. :( Majd ha nyerek a lottón, felhalmozok egy szobányit. :D

22L

Sőt, anyukám is szeret építeni, néha lenyúlta a legónkat, és az összerakós kindereket is lenyúlta előlünk mindig. xD Meg ugyan nem legó, de imádtam szétszedni meg összerakni tesóm burrago-it, profi voltam benne. :D

2012. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most 4 éves a fiam, vele Legózok. Egyelőre még csak Duplo, de hamarosan váltunk!


Ami a lányokat illeti, épp pár napja tettem fel egy Legózó lány képét a FB oldalamra: [link]

(Lego és Lego Duplo forgalmazásával foglalkozom Szerbiában)

2012. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!