Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo, milyen játék?

Diablo, milyen játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én aktívan tolom a WoW-ot (:D), de sajnos nem ismerem a Diablo-t. Miért várják ennyire a 3-mat? 9Gag-on is azt posztolják. Miről szól ez a játék, mitől ilyen jó?


2012. máj. 2. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Erre gondolok: [link]
2012. máj. 2. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ez a felhajtás, több mint 20 éve játszok, és annó az első és második rész is lepattant rólam, annyira nem kötött le, ahogy nézem a három se különb. De biztos valaki meg tudja magyarázni miért jó. Egyébként egy tipikus tápolós rpg, ahol mész, zúzod az ellenfeleket, küldetéseket veszel fel, egyre jobb fegyvereket, cuccokat szerzel, stb, semmi extra. Ha csíped a wow-ot, akkor ez is biztos tetszeni fog.
2012. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Énis aktivan wowozok eredetin .

Anual miatt ingyen lessz d3-am

amugy nem véletlenül nyit minden számtekes bolt éjjel 15.én ,

Szerintem nagyon jó játéklesz , igaz inkább haverokkal lessz jó játszani meg partyban 1-2vel nem játszottam , de a beta nagyon megfogott , annak ellenére hogy a betaán 700as pingem volt .

Itt egy video az otherworldös shirin elmongya a diablot pár szóban , meg mutat játék élményt : http://www.youtube.com/watch?v=D0Yi3PUtsZk


Ez a komment mindent elmond : "a játék magával ragad, nyílt béta hétvégén megfogtak, van benne valami plusz amiröl shirin is beszél, ami megfogja azokat is akik nem szeretik a műfajt"

2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2012. máj. 4. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A Diablo 2 kieg. nekem nagyon bejött. Annyi a lényeg, hogy van 1 főbázis, ahol kapod sorba a küldetéseket, illetve van 1-2 ami nem innen kapható. Szörnyeket kell ölni hogy fejlődj és fejlődésnél kapsz 5-1 pontot. elköltesz pontokat arra, hogy milyen sok életed/manád legyen, mennyit tudjál futni...stb. (ehhez kapsz 5-öt) 1et pedig arra kapsz, hogy új varázslatokat/aurákat...stb. tanuljál, vagy fejleszd a korábbiakat. kieg.ben 5 világ van , 1-3 ig 6-6 quest, 4.ben 3 quest, és 5. ben 5 vagy 6 (ezekben nem vagyok biztos). Kombinálni kell a rajtad lévő cuccokat, (ezek között van ami ügyesebbé tezi a karakteredet, pl. 2-t ad valami varázslathoz. Vannak Set-ek, amik hogyha teljesen megvannak irdatlan bónuszt adnak (az összegyűlés esélye kicsi). 3 nehézségi fok van, de mind1iken ugyanaz minden, csak nem kell újrakezdened a karaktert (megmaradnak a cuccok és a szintek, varázslatok...)ezért én nem szoktam 1 karakterrel végigvinni mind3at (eddig 8 karakterből 2 vel csináltam meg. HA végigviszed az 5 világot, beléphetsz egy bónuszpályába (most nem mondom hogy hogy) ami szintén nagyon jó!!

Remélem nem volt túl hosszú :)

2012. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!