Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medal of honor 2010 vagy cod mw3?

Lázár Péter kérdése:

Medal of honor 2010 vagy cod mw3?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 21:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
#8! én cod fan vagyok, és szerintem k.rva jó a mw sorozat (szerintem a legjobbak a cod-ok közül)! de nemértem mitől olyan nagy szám a bf3! mert jó a multija? én (és még sokan mások) k.rvára lesz@rják a multit! + ki nem sz@rja le bf3 kib@szott jó grafikáját? szerintem mw3 nak is k.rva jó grafikája van!
2012. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Gondolom letöltöd a játékot és azért mondod, hogy téged nem érdekel a multi, az ilyenekkel pedig nem foglalkozom.
2012. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
képzeld, nekem megvan az összes mw meg az összes gta eredetiben! (jó, a gta-nál csak a IVben meg a kiegészítőiben van multi) de én már rohadtul nem a multi miatt veszek meg egy játékot! (jah, de amikor még nagy multis voltam, akkor megvettem a BF 1942-t az összes kiegészítőjével, meg a vietnam-ot is! és még most is megvan...) de lehet, hogy csak "megöregedtem" és már csak ezért nem érdekel a multi.
2012. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

#12! nemtalált! azért nem multizok mert:

1. hidegen hagy!

2. nincs net a gépemen!

2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
akkor most hogy netezel ? -.-
2012. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen azért nem multizik BF3-on mert az már nehéz,és ott már gondolkodni is kell...nem úgy mint a CoD-ba hogy mész és csak úgy szeded meg késelsz mindenkit mint rambo xD
2012. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 Ha csak ''mész és csak úgy szeded meg késelsz mindenkit mint rambo'' akkor nem volnának profik gondolom, és hogy nem kell gondolkodni? Szerintem te nem gondolkodsz mert mivel különb a BF3 multija gondolkodás terén? Sugárzik belőled az értelem ...
2012. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16! mint már mondtam azért nem multizok (1 játékon sem) mert nincs net a gépemen! és hogy most hogy netezek? tudod feltalálták ezt a mobilinternet nevű érdekes dolgot, melynek segítségével lehet a mobilon netezni! na így netezek!
2012. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

18*

A mobilinternet az nem a laptopokba való hordozható net?XD

Szerintem meg bf3 hogy miért is?

-Járművek

-Hangok

-Grafika,és a széteső falak

-iszonyatjó mapok

-32vs32

Amúgy nekem a cod8 van meg (ps3) de eggyátalán nem szeretem

Haveromnak megvan a bf3 és sokkal jobban tetszik.

2012. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
a mobilinternet az mint a nevében is benne van mobilra való! van laptopra való pendrive-os mobilnet is de nekem nem ilyen van, hanem a mobilos változat!
2012. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!