Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv ismét :D nekem van egy...

Renji7575 kérdése:

Üdv ismét :D nekem van egy játékom amit nem tudok patchelni. (Ra2 v1. 001) letöltöttem egy 1. 006-os patch-t nos ennél hoszabbra nem fogalmazhatok mert ez a 250 karakteres korlát kissé akadályoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1.001 a legjobb, hacsak nem multizni akarsz.
2012. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk legközelebb a leírásba tedd mit akarsz, ne a kérdésbe, ott nincs 250-es korlát, és talán többen megértik.
2012. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de én multizni akarok..

de amikor a gameranger-böl belépek haverom host-jára rögtön alkalmazás hiba lép fel az explorer.exe-be

én tudom hogy ez a program nem gyerekjáték úgyhogy kíváncsi lennék arra h valaki tudja-e h hogyan kellene kiküszöbölni ezt a kis hibát

2012. máj. 10. 15:30
 4/4 DagonZ válasza:
Ez a kérdés régi de a probléma is.Nekem Origines van szintén és nem tudom frissíteni mert azt írja :"Old files not found".Remélem van már rá megoldás.
2016. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!