Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 lapos pókerban hogy kell...

2 lapos pókerban hogy kell lapot számolni?

Figyelt kérdés
És a kaszinókban hogy szűrik ezeket? Illetve mi a következménye?

#póker #csalás #lap számlálás
2012. ápr. 30. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit ér az, ha számolod alapokat, elárulnád? A többiek lapjait úgy sem látod, akkor mi értelme?
2012. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valahogy lehet de aki tudja az sem irná ide neked
2012. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. kommentelő te aztán nagyon okos vagy...
2012. máj. 1. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de póker-dealer vagyok és több éve pókerezek is, szóval miért is vagyok okos? (első válaszoló voltam)
2012. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a lapszámlálással meg lehet azt is "jósolni" hogy kinek mi van a kezébe... Én így tudom.
2012. máj. 2. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:

De te csak a te 2 lapodat látod, meg a boardot. Ugyan a dobott lapok számából következtethetsz arra, hogy melyik lapok mehettek ki, de ez sem mindig igaz. Van aki egy kisebb hívásra is eldobja a közepes lapját, de egy fish bemehet egy 4-5 egyszínűvel is. Inkább a játékosokat kell figyelni, több leosztáson keresztül, hogyha mutatásig játszanak, milyen lapot, hogy játszanak meg. Persze ehhez azért már profinak kell lenned, mivel a profik már "lapok nélkül" játszanak, csak a többi játékos játékstílusától függően.

Egyébként az osztók nagyon figyelnek, bárminemű csalást észre kell venniük, először figyelmeztetnek, azután teremfőnököt hívnak, aki kiültethet 1-2 körre, ha pedig azután sem hagyod abba, a teremből is kitilthatnak. (persze ezt nem a lapszámolásra értem, hanem pl. ha összejátszol egy másik játékossal.

Még mindig az 1. válaszoló voltam.

2012. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez hasznos volt (az 1. komment nem annyira...). De nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy így csaljak, ez csak puszta kíváncsiság. Hisz mi lenne az emberrel kíváncsiság nélkül? :D


Szóval ha tudod akkor azért írd meg nekem privibe (a lapszámlálást) mert érdekel.

2012. máj. 2. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
a pókerban NINCS lapszámlálás...a Black Jackben van de ott se egyszerű megtanulni
2012. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!