Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TheSims3. nem az igazi....

TheSims3. nem az igazi. Természetes ez?

Figyelt kérdés

Torrenteztem a Sims3-mat, iszonyatosan lassú,és rémrossz a grafikája. Ez azért wan, mert letöltöttem, wagy tényleg ilyen lenne a Sims3?? :S

Mert ha csak a letöltés az oka, akkor megwenném...de hogyha alapból ilyen, akkor nem látom értelmét...

Előre is köszönöm a segítséget :)


2009. jún. 23. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A grafikát átállítottad? Alapból a legalacsonyabban indul, az meg persze hogy rettenetes. Az enyémmel semmi gond.
2009. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen..minden maxon wan...de olyan mintha mobilon jtszanék wele :S -mármint a grafikája-

azért köszönöm :)

2009. jún. 23. 01:02
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor szerintem a videokártyád a hibás érte. Régi vagy a drivere régi, frissítsd, vagy fene tudja mi lehet még:)
2009. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti van meg, és nagyon-nagyon jó a grafikája!
2009. jún. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lassú a géped vagy gáz a videokártyád. Nekem nagyon szépen fut a játék, max grafikán és nem is akad, nagyon szép a grafika!!!
2009. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi RAM van a gépedben?
2009. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

először is van,nem wan,és nem wagy,hanem vagy,és nem megwenném,hanem venném...alap helyesírás óra.

Amúgy a grafikája szerintem alapból nem valami szép,még maximumon se közelíti meg azt a szintet ami a rendszerkövetelmény miatt kéne.Minimumon pedig..borzalmas.

2009. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben..köszi Mindenkinek :)

majd megoldom.

helyesírás...duplawé az jó. és lexarom h ki mit mond -.-"

2009. jún. 23. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
pontozz le mindenkit, aki csak segíteni akar. mekkora egy....
2009. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mér pontoznám le? XD
2009. júl. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!