Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban átmentem, ,...

Minecraftban átmentem, , tűzföldre" de elpusztult a kapu most hogyan tudok visszamenni?

Figyelt kérdés
építettem egy kaput obsidianból és tűzgyujtóval de a túloladt harc közbe csak az obsidian maradt meg. most respwanoljak vagy valahogyan tüzet föl lehet szedni de ha fölszedem és ujra indítom a portot akk ugye nem máshol dob le?

2012. ápr. 30. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, látszik hogy nemrég kezdted. Az a pokol. Ha meghalsz, hazajutsz.
2012. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"tűzföld" xDDDD amúgy jól mondja az első
2012. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
asszem sokat metineztél már, tűzföld abban van :)
2012. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elpusztult a kapu, építened kell újat, ha nem tudsz, meg kell halnia a karakternek és visszaspawnol az első világba. Viszont akkro a cuccaidnak annyi
2012. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
röviden,tömören?Szopacs!
2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Egy: Nem Tűzföld, hanem Nether azaz Alvilág vagy Pokol.

Kettő: Tüzet nem lehet fölszedni.

Három: Ha újra begyújtod, ugyanoda dob vissza.

Négy: Mint már, mondták, ha meghalsz, a normál világban újraspawnolsz.

Öt: Az ilyen esetekre vigyél magaddal Flint and Steel-t (Szikrapattintót) és/vagy építs a Nether-portál köré Cobblestone-ból (Törtkőből) egy házat/bázist, mivel azt a Ghastok (Szellemek) nem tudják kilőni.

2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd meg újra Flint and Steel-lel, vagy VEGYÉL RÁ EGY SZELLEMET, HOGY MEGINT RÁLŐJÖN (gondolom miatta aludt ki), ÉS AKKOR ÚJRA BEGYULLAD!
2012. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!