Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-on miért nem áll át...

Tarkoo kérdése:

Xbox 360-on miért nem áll át minden játék német nyelvre?

Figyelt kérdés
Teljesen random módon van ami német lesz, sok más meg angol marad.Régió és nyelv pedig németen van ugyanúgy...

2012. ápr. 30. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs minden játék németül is kiadva. Szóval nincs németesítve alapból. Magyarnál is ugyanez van, ha magyar régiós a géped, akkor van ami magyar lesz, csak ez az arány a németekhez képest elenyésző.
2012. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

youtube szerint van fasza német szinkron is hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=daPuTCSyER0

most épp a Mass Effect 2 nem áll át németre(meg az 1 sem), de ugyanez volt az MW 2-vel is, ahol ez korántsem volt annyira zavaró, mint most.

2012. ápr. 30. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy te is azt a fasza német nyelvű verziót vetted? Mert nagyobb országokban külön van a terjesztés, pláne egy EA-nél. Tehát ha azt itthon vetted, akkor az a lengyel-magyar EA-től jött, amin tuti nincs német szinkron. Egy-egy ilyen szinkron elég sok helyet foglal, tehát nincs mindegyik rajta mindegyiken. Ha németből vagy ausztriából jött, akkor nem tudom mi a baj, az ilyeneket általában a játék menüjében kell átállítani, ha nem automatikus a régió miatt.
2012. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

itthon vettem használtam, de ez sztem a brit kiadás mert angol a borító és a kézikönyv is

(amúgy korábban a Bad Company 2 német lett, pedig az a Közép-európai verzió volt)

2012. ápr. 30. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor biza ez szopás. Ezeknek nagyon utána kell nézni, a legjobb, ha ausztriából rendelsz. Vagy megnézed a hátulján milyen nyelvek vannak benne, sokszor az is fel van tüntetve.
2012. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát ja

legalább pc-n magyar felirattal nemrég már végigjátszottam,, így azért nem gáz annyira

azért köszi a segítséget!

2012. ápr. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!