Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben néhány...

League of Legendsben néhány karihoz kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

A kérdésem: hogyan osszak mastery pontokat és milyen rúnákat vegyek a következő karikhoz:

Akali, Ashe, Fizz, heimerdinger, Irelia, Karthus, Malzahar, Shaco, Tristana, Xin Zhao.

Ha csak az egyiket tudod valamelyikhez, akkor is írd meg, köszi !



#League of Legends #rúna #karit hogy csináljam #mastery pont
2012. ápr. 30. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobafire-n nézz buildeke mind1ikhez van sok fajta , leírja mien rúnát vegyél hogy oszt a talented , játékban hogy vedd a cuccod , mit csinálj h erős légy.
2012. máj. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oks, köszi!
2012. máj. 2. 05:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik (legalábbis profi szinten) attol függ mit minek huzol...a legtöbbet legalább 2féleképp lehet és ki kell probálgatni! Egyébként ha jo championt akarsz vedd meg master yit...ma nyomtam vele 8/0ás ranked statot
2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
master yi nem nekem való, én inkább ap val szeretek menni. Ami ad van nekem: irelia ( valszeg eladom mert már nem játszok veled ) és jax, shaco.
2012. máj. 25. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan master yi is lehet ap
2012. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja tudom, de helyette full ap -val megyek :)
2012. máj. 26. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valamelyiket nagyon szeretnéd akkor irhatok hozzá vagy linkelhetek buildet ha akarod
2012. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!