Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 7-10 éves gyereknek kellene...

7-10 éves gyereknek kellene TÁRSASJÁTÉK, ami térbeli, kell benne taktikázni, logikai, nem túl hosszú (ne gazdálkodj okosan). Nekünk van a labirintus, vakondcsapda, Lotti karotti, szóval ilyesmikre gondolok. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nekünk van a labirintus , vakondcsapda, Lotti karotti, szóval ilyesmikre gondolok.

Tudtok ajánlani?



2012. ápr. 27. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Catan. De egy ennyi idős gyerkőc szerintem már a Rizikót is simán élvezi, az meg jó!
2012. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyásók, kártyajáték, alagútépítős
2012. ápr. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami vasútépítős is, ami szintén elég jó.
2012. ápr. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi az aranyásók és az alagútépítős pontos címe?

A Rizikó túl hosszú. Nekem olyan kell amivel a 6 és 8 éves gyerekem is tud együtt játszani nélkülem. A rizikóban sok a szerencse, nem annyira logika kell.

2012. ápr. 27. 06:54
 5/7 anonim ***** válasza:
xBox 360 :))
2012. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Make`n`Break Extreme a Ravensburgertöl.
2012. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem még sose vertek meg rizikóban ! Nagyon kell gondolkodni benne. Bár egy 6 és 8 éves még nem tud annyira mint ami ehhez szükséges. De a catan az jó, szerintem neked a quoridor nevű játék kell. Nézz utána, az pont neked való. Egyedüli hátránya az ára, de házilag megcsinálni se olyan borzasztó nehéz. Ha meg nincs más hátra akkor vatera.hu , ott meg lehet kapni 4000 Ft -ért is.
2012. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!