Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIMben szereztem egy...

SKYRIMben szereztem egy nagyon jó modot de hogyan kell és melyik mappába hogy el induljon? (lent) má a data mappát próbáltam de minden második mappa data

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 25. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Le kell tölteni a Nexus Mod Managert:

[link]

És a modnál van olyan letöltési opció, hogy "Download with manager"

2012. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
má le van töltve a kérdésbe az van hogy hová kell rakni?
2012. ápr. 26. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

1, megnyitod a ModLoadert és a 2.fülnél "mods" ott bal szélen felül van egy kis kirakós ikon és egy zöld + (add mod from file) arra rányomsz és kiválasztod a zip/rar filet. aztán ha betöltötte a modot akkor az alatt lévő kirakós ikon amiből kimegy egy zöld nyíl arra rányomsz ha kiválasztottad a nevét a modnak... megcsinálni könnyebb mint leírni

2, a mappán belül van egy olyan mappa hogy "Data" és oda... pontosan ha van ReadMe ott benne kell lennie, de én az 1. megoldást használom mert azt nem lehet annyira könnyen elrontani

2012. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi és honnan szerezek ModLoadert?
2012. ápr. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!