Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom megcsinálni?

Hogy tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy ship simulator extremes nevű játékot feltelepítettem és mikor indítom valami dll-ekért nyöszörög.MIért van ez? MIt csináljak hogy működjön?

2012. ápr. 24. 19:30
 1/3 mysterion1g ***** válasza:

Mert nem találja a megfelelő .dll kiterjesztésü file-t a géped System32 mappájában. Mivel nem irtad le melyik .dll file-t keresi nem tudok neked linkelni, de keress rá így googleben:


1. "filenév.dll"

2. A találatok között keress egy olyan oldalt ahol le lehet tölteni a .dll file-t.

3. Töltsd le és mentsd el a file-t.

4. Másold be a file-t a "C:\Windows\System32" mappába (ha a C:\ az alapértelmezet partició amin a Windows található.)

5. Próbáld elíinditani a játékot, ha sikerül, örülj! Ha nem akkor gyere ide vissza és írd le nekem a pontos file nevet amit keres a játék



Remélem tudtam segíteni :)

2012. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb úgy 50dll kéne akkor
2012. ápr. 28. 13:25
 3/3 mysterion1g ***** válasza:

Akkor valószinüleg valamit nem telepítettél fel amit felkellet volna..Pl, Direct X, Net Framwork, stb..


Próbálj meg neten utána olvasni fórumon ahol foglalkoznak a "Ship Simulator Extremes"-el. Én nem ismerem ezt, ugyhogy nem tudok segiteni :(.

2012. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!