Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tölthetem le a CoD...

Honnan tölthetem le a CoD MW3-at hogy működjön?

Figyelt kérdés
A multiplayer nem számít ha nem működik csak a single-t szeretném kivinni.és ha tetszik a játék természetesen megveszem a multiplayer miatt. bár tudom hogy mondogatják hogy van valami teknogods amivel lehet törten is játszani de egyszerübb ha megveszi az ember mint hogy azzal vacakodni. ezt már próbáltam de nem müxik: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. ápr. 24. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
http://thepiratebay(PONT)se/torrent/6804632/Call_of_Duty_Modern_Warfare_3-RELOADED
2012. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és (PONT) helyett egy sima pont :)
2012. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
thx de attól tartok hogy én ezt a "reloaded"-eset már próbáltam és nem jött össze:S ugyanis rákatintottam a dvd1-re és kiválasztottam hogy hova telepítse stb. és nem csinált semmit:S vagy lehet megint én vagyok a béna mint mindenben a világon...
2012. ápr. 24. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig a reloaded mukodik, meg a survival is megy
2012. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor bevallom hogy béna vagyok ehhez.légyszíves mondd el nekem privátba vagy kommentbe hogy hogy rakjam fel:)mert tényleg nem sikerül.letöltötte-->bemegyek a mappába és rányomtam 2-szer a rld-mw3a-ra és kiadta hogy hova akarom telepiteni,OK-t nyomtam és semmi nem történik:S a gépigény biztos megvan hozzá mert a BF3 eredetibe simán elfut
2012. ápr. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!