Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kicseréltem a monitort egy...

Kicseréltem a monitort egy kisebbre, és azóta nem megy a GTA Sa. Át kell állítani valamit?

Figyelt kérdés
Eddig egy DTK Computer tipusú "púpos" monitort használtam, de most kicseréltem egy kisebb Daewoo tipusú "púpos" monitorra, és azóta nem indul el a GTA Sa. Átállítsak valamit, vagy cseréljem vissza?
2012. ápr. 23. 16:39
 1/5 mysterion1g ***** válasza:

Valószinüleg, az kisebb monitor nem tudja kezelni a nagy monitorodon beállitott felbontást. Cseréd vissza a régi (nagy) montirodra és rakd kisebb felbontásra a játékot majd probáld meg a kis monitoron... ha ez nem segit telepitsd ujra a játékot.


Amugy menyire kicsi a kis monitorod?


1024x768as felbontásnál már nem nagyon kéne kissebbel játszanod 2012-ben :D

2012. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27 cm széles, és 20 cm magas. Amúgy csak ezt volt tartaléknak, és nekem k*rvára mindegy, hogy milyen a monitorom!
2012. ápr. 27. 18:21
 3/5 A kérdező kommentje:
múgy most már visszacseréltem, és működik.
2012. ápr. 27. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
* Amúgy
2012. ápr. 27. 18:22
 5/5 mysterion1g ***** válasza:

Hehe, nem a fizikai dimenzióira voltam kiváncsi hanem a felbontására szal, pl hogy 800x600 vagy 640x480...


:D de akkor látom bejött hogy vissza cserélted, valszeg nem kompatibilis felbontásu volt a játék a kissebik monitorral. :D

2012. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!