Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Ammo Pack-et...

Hogyan lehet Ammo Pack-et lopni Counter Strike 1.6 Zombie Szerveren? Koszi! :D

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 13:31
 1/6 anonim válasza:
Először is figyelj ki egy játékost.Ha lelép a játékos cseréld ki a nevedet pontosan ugyanolyanra mint az övé (pl.:játékos neve : elsium és ha lelép akkor a te neved legyen : elsium) és utána Apply és ennyi is tiéd az ammoja. :D
2012. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi de az elsium is kell?
2012. ápr. 26. 16:19
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi elore nem ertettem

!

2012. ápr. 26. 16:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban erol a szerverrol lenne szo 91.82.84.190:27001
2012. ápr. 26. 16:39
 5/6 A kérdező kommentje:
probaltam a te valaszodat de az nem mukodik van amikor menet kozben lopnak es raadasul admin elot azt mondtak csak hogy valami consolos paranncsal de nem tudom mi az.Ebben kene segitsetek! elore is koszi:D
2012. ápr. 26. 16:41
 6/6 anonim válasza:
annyi hogyha lelép a játékos akkor kilépsz a játékból majd vissza és a kifigyelt játékosnak a neve legyen a tiéd.utána belépsz a szerverre a kifigyelt játékos nevében és annyi ammopackad van amennyit ő összegyüjtőtt(Ez miért lehetséges? azért mert névre mentik az ammot nem IP cimre :D)
2012. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!