Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban, hogyan tudok...

Minecraft-ban, hogyan tudok tűz blokkot szerezni amiből később láncpácélt készíthetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 06:28
 1/5 XenoMorph ***** válasza:
A tűz egy blokk. Nem lehet Barkácsolni csak is a Szikrapattintóval lehet létrehozni. Az Alvilágban viszont megtalálható mint alap blokk. Még a tűzről annyit hogy nagyon pusztító tud lenni ha elszabadul. Ezt írja a wikipedia. Énis próbáltam már ilyen páncélt készíteni de nem jött össze. Inkább barkácsolj gyémántból, az egyszerűbb és jobb is.
2012. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Xeno: Nagyon köszi a választ! Sajnos én is eddig jutottam el..:S

Egyébként saját szervert üzemeltetünk..és nem akarunk admin joggal előnyhöz jutni..ezért kérdeztem:)

2012. ápr. 23. 15:20
 3/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
ölj blaze-t (az alvilágban), szerezz blaze rodot, craftold át tűzzé (nemkell craftpad, és elég egy helyre betenni az összeset), és utána a tűzzel csinálj páncélt.
2012. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az a blaze?:OOO
2012. ápr. 23. 19:27
 5/5 XenoMorph ***** válasza:

[link]


Blaze: A nether erődökben található a Blaze spawnereknél. Megölésük nehéz hisz lángot szórnak ha megütjük őket (ajánlott megölésükhöz a tűzvédelmet adó bájitalt inni). Megölésével Blaze Rodot kapunk. Az egyik mob amit sebez a hóember.

2012. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!