Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims3-ban hogy lehet telket...

A Sims3-ban hogy lehet telket venni ugy hogy a simeim nevén legyen a telek?

Figyelt kérdés
Valaki leírná lépésről lépésre? Az a problémám hogy kész vannak a simeim. Bementem a városba... rákattintottam egy nekem tetsző telekre és a építkezésre is. Elkezdtem építeni és akkor vettem észre h, a "motherlode" kód nem segít a vagyonomon.(0$) Ráadásul nem a simeim nevén volt a telek sem. Kiléptem az építés módból és amit elkezdtem építeni nem tudom megvenni a simeimnek. Szóval fölöslegesen kezdtem el építkezni.Sehogy nem tok nekik lakást venni, vagy építeni. Valaki írja le lépésről lépésre h, hogy lehet nekik házat építeni!! :) Nagyon fontos lenne! előre is köszzzi! :'(

2012. ápr. 22. 14:56
 1/1 Susan98 ***** válasza:
Miután elkészítetted a simeket, kattints a neked tetsző üres telekre, és építs egy 1x1-es szobát, rá tetővel. Lépj ki az építés módból, így már nem üres telek, hanem ház lesz, amibe be tudod költöztetni a simeket. Ha ez megvan,elindul a játék, és ott ismét lépj be az építés módba, töröld ki az 1x1-es szobát, és utána már csak a képzeleted szab határt -meg persze a telek mérete- XD Itt már nyugodtan használhatod a motherlode kódot, működni fog.
2012. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!