Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hányas szinttől érdemes...

Hányas szinttől érdemes arénázni illetve batlegroundolni? Melyik arénában a legérdemesebb játszani? (2v2;3v3;5v5)

Figyelt kérdés
Egy csomó cuccot lehet venni honor és arénapontokból, és ezért kéne. Még az is érdekelne, hogy arénában a szintnek/gearnek megfelelő ellenféllel rak össze, vagy pedig sorsol és lehet hogy 50es szintű hapik 80asok ellen lesznek?

2012. ápr. 22. 10:36
 1/4 anonim válasza:
50 vs. 80-as szint nincs, nem is lenne sok értelme. Ha megnézed lvl 14-től már tudsz bgzni és ott is megvan a tól-ig kategória, hogy adott battlegroundra milyen minimum és maximum szinttű playereket rak be.
2012. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 22. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Aréna pont ? Lich King óta nem hallottam felőle :D

45töl jól lehet szintezni is bg-vel , nyersz kb fél szint.

Legkönnyebb 2v2 az arénán , meg a legfunabb is.

5v5re már komoly taktika kell , ugyanígy Rated Bg-re!

Bár aréna pontból gondolom hogy tört szerveren játszol , nos én ezekben nem vagyok képbe! :D

2012. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tryonix98 válasza:
Ugyanazt tudnám mondani mint előttem lévő "fórumozók", nem írom le mégegyszer.
2012. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!