Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki airsoftozik tudna segíteni?

Aki airsoftozik tudna segíteni?

Figyelt kérdés

1.Az hogy honnan éri megvenni?

2.Az hogy mik a pro és kontrái?

3. [link] én ezt néztem ki magamnak mi a véleményetek?

4.Ja és egy kezdőnek mit javasoltok?



2012. ápr. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne vegyél fegyvert hanem kölcsönözz.Ha megveszed és nem illik hozzád akkor buktad.Ja és én először nem egy mesterlövész puskát ajánlanék hanem egy automatát.
2012. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok rendben!
2012. ápr. 19. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
először mindenképpen egy olcsóbbat vegyél, az sem baj ha valami bucsus, mert gyakorlásra, egy bizonyos fegyvercsoport megismerésére azok is tökéletesek. Ahogy az előző is írta, vehetsz profi fegyvert 50-100 ezerért, de ha 2 hónap múlva megunod? Vagy rájössz, hogy a fenébe egy shoti jobb lett volna? Amit kinéztél egy nagyon jó, profi mesterlövész karabély, de kezdőnek semmiképpen nem ajánlanám, márcsak azért sem mert az a 475 FPS amivel a golyók száguldoznak belőle kifelé azért nem kis sérülést tud ám okozni! Kezdőknek egy automata, vagy springes(rugós) fegyvert ajánlanék. például egy M4 karabély vagy egy g36c esetleg egy mp5-ös, Uzi, ezek tökéletesek gyakorlásra, és szinte akárhol lehet venni jobb-rosszabb fajtákat.
2012. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek pisztoly a legjobb, főleg a gázos! meg olcsobb is mint 1 autómata!
2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

+1 szavazat a G36C-nek!Egyik barátom olyat vett innen:

[link]

én mint full amatőr is egyszerűen és magabiztosan használtam életem első Airsoft "mókáján" igaz hamar leszedtek mert előjött a COD-os hülyegyerek énem és menőztem. XD

2012. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De egy AK47-est is vehetsz próbába,de én mindenképp a kölcsönzést ajánlom.Vagy menj el személyesen egy airsoft boltba ahol"kipróbálhatod" a fegyvert.Lehet,hogy nem is áll kézre vagy nem tudod jól fogni.És ott még tanácsokat is tudnak adni.
2012. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdők még nem vegyenek snipert. Ritka nagy türelem, és az átlagosnál jobb álcázási illetve lopakodási jártasságra van szükség amit tapasztalatból tudsz megszerezni, illetve a legkevesebb játékélménnyel járó beosztás.

Valamint kezdőnek még iszonyat erős ez a fegyver. Azt szokták ajánlani hogy legalább 1 év játék után kezdjél bele.


Kezdésnek mindenképp AEG-et vegyél (egy 350fps körüli) (gázost ne vegyen kezdésnek, mert az olcsók azok sz*rok, a drágák meg annyiba kerülnek mint egy olcsóbb AEG)


Kis ajánlás:


ha AK-t vagy M14-et akarsz venni akkor Cyma, Ha M4-M16ost akkor Dboys, ha G36-ot vagy MP5-öt akkor JG.


Nagyjából ez a 3 gyár képviseli a jobb fajta kezdő fegyvereket. Mindegyik gyárnak megvannak a jobb/gyengébb fegyverei, ezeket leírtam.



De ha megveszel egy fegyvert, számolj rá hogy ha játszani akarsz akkor kapásból kell venni legalább egy JÓ szemüveget (az olcsó vackokat hagyd mert torzítanak és meg lehet tőlük őrülni) valamint egy Gearbox átnézés (hézagolás, normális kenés) és egy lipo akksit töltővel AJÁNLOTT



Az airsoftgun oldalról ne rendelj semmit. Pofátlanul drágák, még a legalapabb kínai gyártótól is szarabb minőségű a legtöbb fegyverül (ami meg jó az horribilisan drága), bár néha szokott lenni jó akciójuk, de én akkor is kihagynám.


Valamint egy normális cég nem küld postán/futárral fegyver. Ezt minden normális airsoft webshopra ki van írva. Törvény tiltja.



Nem tudom hogy hol-merre laksz, de nézz körül a környéken hátha van airsoft bolt. Jobb az ilyet személyesen megvenni, és személyesen megbeszélni az eladóval.

2012. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés köszi!
2012. ápr. 21. 20:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!