Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni? Leszedek...

Tudnátok segíteni? Leszedek valamit a netről és kéri hogy társítsam valamihez. De nem értem nem tudom mihez társitani egy játékot. Thx a válaszokat! (:

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt is le kellett volna írni, hogy mi az a formátum, és akkor lehet megoldást kínálni rá. Általában egy program hiányzik, ami kezelni képes azt. A játékot általában iso formátumban kezelik, amihez a daemon tools kell például.
2012. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nemnagyon értek hozzá :\ de amugy torrentel szedtem le és a irefoxhoz van társitva.
2012. ápr. 19. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
*firefox
2012. ápr. 19. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a firefox semmiképpen se tudja kezelni a játékokat...valószínűleg amit leszedtél az valami iso, vagy rar vagy vmi...azokhoz meg a megfelelő progi kell ennyi
2012. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké :) thx
2012. ápr. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!