Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud adni egy linket...

Valaki tud adni egy linket ahol le tudom tölteni torrentel pc-re (valszeg emulatoros) a resident evil code veronica-t?

Figyelt kérdés
Már leszedtem egy helyről, de az annyira nem jó mert az egész spanyol és nem lehet nyelvet választani valamint az irányítás is egy rakat sz*r. Ha lehet angolul kéne. Én eddig sehol sem találtam szal aki tud adni egy működő linket hozzá annak nagyon megköszönném:)
2012. ápr. 18. 22:23
 1/5 anonim válasza:
Thepíratebayro le tudod szedni angolul,feltéve ha game cube emulátorral nyomatnád én is ott találtam meg.
2012. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Linket nem tudok adni mert sérti a szabályzatot.

De a googl-be ird be hogy Resident evil gamecube download

az 5 ödik az ami neked kel

Emulátor esetén dolphin emulator 1 találat kell neked.

2012. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dolphin emulátornál könnyű az irányitása(nyilak menés,x cslekvés)
2012. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:D
2012. nov. 29. 02:11
 5/5 anonim válasza:

Egy kis aproságot elfelejtettem az emulátorral kapcsolatban megemliteni de ezcsak a veronica játéknál tapasztaltam fekete minden csak a karakter látszik de erre van megoldás

1 dolphin megnyitása majd katt a grafika menüre

2 grafika menün belül képjavitás EFB másolat pipa ki

3 hackek EFB átugrása pipa be EFB másolatok kikapcs

Ez garantáltan megoldja a problémát.Saját tapasztalat

Lehet hogy az ujjab verzionál nincs ez a probléma. Még egy apro szépséghiba bizonyos résznél amikor bemész a tengeralatjároba és elmész másik helyre és kilépsz szivárvány minden színében pompázik.Erre is van megoldás kicsit előremész le a lépcsön a cselekvés gombal,mikor leértél kicsit továbmész a lépcsötöl ismét szivárvány,fuss vakon és időnként nézd a térképet meg hogy hol álsz.Máshol ez a probléma nincs csak ezen a kis részen.

2012. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!