Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 - Hogy válhatok...

The Sims 3 - Hogy válhatok Filmsztárra a The Sims 3 Showtime nevű játékban?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen szakmát, vagy állást kell választani! Valaki tudja a megoldást?

2012. ápr. 18. 13:26
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
A legegyszerűbb ha a filmstúdióba mész el személyesen, de talán neten vagy újságban is találhatsz hirdetést.
2012. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs a városban amit én választottam filmstúdió, csak színház ahol csak is zenész lehetek (RockStar)... Na most viszont letenni filmstúdiót a városban ahol vagyok nem tudok mivel nem engedi! Nincs elég nagy üres telek neki! Üres telket tudok testreszabni vagy esetleg van készt nagy üres telek ami elhelyezhető? Vagy hogy oldjam meg akkor ezt a problémát? :S
2012. ápr. 19. 00:37
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
Várost nem szoktam editálni, úgyhogy majd vmi szakértő megmondja. Addig is válassz más szakmát ha a vidéki városodban nem csinálnak filmet, őszintén szólva nem túl érdekes dolog a filmsztárkodás.
2012. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha annyira akarod be kell helyezned egy hatalmas telekhelyet (ahogy hallom út mellett nincs hely akor nem muszály út mellé ... hát ha nem is gyönyörű de ottvan) és aztán azt átváltoztatnod közösségi telekre telektípusba ha van filmstúdiót válassz ha meg nem akkor az átjárható vagy tök mind1 de aztán be tudod rakni rá a stúdiót és kész :)
2012. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bence98 válasza:
ha nincs hely akkor egy nagyobb épületet berakhatsz a katalógusba úgy hogy rákattintasz városszerkesztő módban és "másolat elhelyezése a katalógusban" így azt az épületet amit lementettél nyugodtan ledózerolhatod mert már lementetted.így a felszabadult (nagy) telekre rárakhatod a kiválasztott épületet
2012. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Syba válasza:
Nincs benne filmsztár. A Showtime-ban akrobata, énekes , bűvész van.
2012. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LunaLovegood ***** válasza:
osztom syba válaszát
2012. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a leszáll az éjben van filmsztár...?!?
2013. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!