Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a lényege a Bubble Witch...

Mi a lényege a Bubble Witch Saga játéknak?

Figyelt kérdés
Konkrét problémám, hogy nem értem, hogy ha a legfelső sor kirobban akkor az néha miért jó és néha miért nem. Tehát hol túljutok a pályán, hol pedig nem. Kérem, aki rutinosabb nálam, segítsen!
2012. ápr. 18. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem esik le mind akkor hiába lesz meg a pontszámod a továbbjutáshoz, nem mehetsz tovább. Szal ezért kell azokat is "kirobbantani".
2012. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezt én is értem. De miért van az ha kirobban a felső sor, eltűnik az összes golyó, és mégsem nyerek? Milyen feltételnek kell még teljesülnie? Vagy mit nem kellene kirobbantanom? Hogy látom, hogy melyik az?
2012. ápr. 19. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
a jobb alsó sarokban van egy lila csík ami mutatja hogy mennyi pontot kell minimum szerezni.
2012. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megtaláltam! Sajnos nem látszik egyszerre a játéktér teteje és a lila csík. De legalább már tudom, hogy mit kell figyelnem.

Azt még esetleg meg tudjátok mondani, hogy mitől függ az, hogy kirobban-e a felsősor?

2012. ápr. 19. 22:12
 5/6 anonim válasza:
nekem elfogyott az életem és nem enged játszani csak venni tudnék mert mindig felkínálja hogy milyen kártyáról szedje le a pénzt, ez hülyeség mi a probléma megoldása?
2012. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg tudná valaki mondani, hogy a 25-ös pályánál hogyan lehet továbbjutni? Életem az még van és teljesítettem is a pályát, de nem enged tovább a következő földrészre. Mit kell tennem?
2012. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!