Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA, San Andreas, PC-n letöltö...

GTA, San Andreas, PC-n letöltöttem a módokat és hogy kell beletenni a játékba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
San Andreas Mod Instaler (SAMI) val tudsz betenni járműveket pl.helikopter,repülő,auto,motor stb. De hogy fegyvereket hogyan lehet azt énsem tom.
2012. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :D
2012. ápr. 17. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Előző! te mit szívtál? és hol lehet ilyet kapni? 1. sami = 1 nagy rakás sz@r! img tools 2.0 sokkal jobb! 2. ugyan úgy kell berakni fegyvert mint pl. járműveket! legalábbis img tools-al!
2012. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az öszes kocsit Sami val cseréltem ki és soha semmi problémám nem volt. Épen az IMG tools szar azzal egy nap alat sem lehet berakni a modokat a a samival fél perc se.
2012. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Img tools-al igaz hogy tovább tart, de biztos hogy nem rontod el! 1szer raktam be pár autót samival és 1ikse működött! valamelyiknél ott volt az eredeti valamikor meg lefagyott mikor meg kéne jeleníteni! am meg img tools-al 1 jármű berakása 30-60 másodperc!
2012. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!