Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls IV Oblivionban...

Elder Scrolls IV Oblivionban elakadtam a tolvajok céhe Ahdarji család ékszerei küldetésnél. Mitévő legyek? ( lehet hogy bug, de lehet hogy nem, bővebben lent)

Figyelt kérdés

a thief guild küldetéseinél S'Krivva küldetései közül van az amikor az Ahdarji család ékszereit kell visszaszereznem.

Kinyozotam már mindent amit csak tudnom kell ( pl.: tom hogy a grófnőnél van a gyűrű, és hogy be kell surranni és hogy a gyűrűt éjszaka a grófnő az ékszeres dobozába teszi) már egy csomószor besurrantam a kastélyba ( a pincén, titkos folyosókon és kínkamrán keresztül), de amikor feltöröm a grófnő ékszeres dobozát, nincs benne semmi. ( volt hogy csak a gróf aludt az ágyban, de úgyis voltam műr ott amikor mind2en ott alszanak és sehogy se volt ott a gyűrű)

mit csináljak? van még vki a játékban akit meg kell kérdezni? vagy ez egy bug? ha bug, akkor mitévő legyek hogy megoldjam a problémát?



2012. ápr. 15. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy bug, ami velem is megtörtént. Tölts be egy korábbi mentést és várj napokat a kastélyban, ahol a grófnő van, csak aztán próbáld ellopni a gyűrűt. Nekem így rendbe jött.
2012. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!