Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért rosszabb a Gothic 4...

Miért rosszabb a Gothic 4 mint a többi Gothic?

Figyelt kérdés
Hangulat, játékmenet?Megéri egyáltalán megvenni, ha még nem játszottam a többi Gothiccal?

2012. ápr. 15. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Minden játéksorozat elszaródik, elk.rvul pár rész után.

Ott van példának a CoD, a Medal of Honor, és még biztos tudnék mondani sokat, ha gondolkodnék rajta.


Ha még nem játszottál az előző Gothic részekkel akkor lehet tetszeni fog, mivel nincs viszonyítási alapod, én inkább bepótolnám.

Az első 2 rész eredetibe is összesen 2000 ft lehet, a 3 sem hiszem, hogy drága.

Grafika ellenére hatalmas játék, első eredeti játékom volt, kb évente végigviszem minimum 1x, de ha tehetem akkor 3x (mert 3 kaszt van, 3 féle sztori).

2012. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én ps3-ra szeretném beszerezni,mert arra vsak a 4. jött ki..:(
2012. ápr. 15. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:

Helyedben PC-n gyors végigtolnám az 1-2-t, azt egy gyenge gép is elviszi (nekem kb 10 éves volt a régi gépem, és ment maxon, ha Pentium 3 van lehet még akkor is megy maxon).

És majd csak utána játszanék a 3/4-el.

Amúgy sztori annyira nem összefüggő, én pl. hamarabb játszottam a 2-vel, mint az 1-el, de azért vannak utalások, meg korábbról szereplők, jobb ha sorba mész.

2012. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem már a Gothic első része sem jött be.

És itt nem maga a történet vagy a grafika volt az ami agyoncsapta a játékélményt, hanem az a gyatra kezelhetőség és irányítás.

És az ebből fakadó harcrendszer.


A Gothic2 dettó ugyan ez, a 3.-részt már csak megnéztem, ahogy a haverom végig szenvedi.

a 4. rész már csak youube-n néztem és így azt látom hogy kicsit konzolos beütésű.


Félreértés ne essék én szeretem az ilyen kalandjátékokat.

Dz az "Elder Scrolls" vagy "oblivion"-t is csak úgy voltam képes játszani, hogy egy rakás módot szereztem hozzá, amivel kicsit normalizálni letehetett a játék működését.

2012. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A Gothic 4 részével az volt sok rajongónak a gondja, hogy nagyon könnyű... én a második résszel játszottam sokat meg a kiegészítőjével még ha kivagy combosodva 30 szint akkor is megtud a játék vagy inkább az ellenség szivatni ez zsoldosra nagyon igaz meg a paplovagra is... kivétel ha mondjuk tűzmágus az ember vele az elején nagyon nehéz a végén meg nincs olyan aki ellenáll... de tulajdonképpen ez hajtja előre az embert ez a nehéz az ellenséget lenyomni legalábbis engem ha már az ellenséget könnyen lecsapkodom akkor nekem kezd unalmassá válni és ráunok


ez ugye a 2 a harmadik résszel meg az volt a gond h nagyon bugos és hát azt lehet mondani megbukott gondolom vmi ilyesmi okok miatt bontott szerződést a kiadó és a játék fejlesztő ezért a gothic 4-et nem azok csinálták akik az előző 3 részt


a gothic valódi folytatása tulajdonképpen a Risen ha tényleg egy gothic játékkal akarsz játszani akkor Risent vedd meg


http://www.youtube.com/watch?v=PMunreeHqhw

2012. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4


1-nek tényleg nehéz a kezelhetősége, 2 után ott balf.szkodtam, még egy ládát sem tudtam kinyitni, de ez miatt nem lesz rossz egy játék.

Egy kicsit nagyobb kihívás, de szörnyűnek azért nem szörnyű.

2 irányítása meg gyerekjáték. Mondjuk ezt lehet azért mondom, mert minimum 15x végigvittem már, de nem számolom, szóval lehet többször, de tényleg nem tudom elképzelni mi lehet benne a nehézség.


Illetve egy nehéz játék, amibe van egy kis kihívás sokkal nagyobb élményt tud nyújtani, mint egy könnyű játék, amit 3 éves kisgyerek unalmába végigtol, példának mondhatnám a cod sorozatot.

2012. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek elkezdjem Gothi 4gyel?
2012. ápr. 16. 16:40
 8/16 anonim ***** válasza:

te tudod.. amúgy nemsoká kijön a risen 2 is az ps3-ra is asszem... de sztem az első része is megvan... ha érdekel a másodiknak teljesen karib-tenger kalózai hangulata van és kalózok közt kell majd mászkálni nagyon eredeti és szép olyan mintha te magad lennél Jack Sparrow sok új dolgot belevittek pl a majmokat belehet idomítani h lopjanak neked vagy különbözőképpen vívni vagy kovácsolt puskával vagy pisztollyal lövöldözni csak azért írtam hátha érdekel nézd meg


http://www.youtube.com/watch?v=CmrfB5CIm1c&feature=related

2012. ápr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

még 1 videó róla ez jobb itt be van mutatva :D


http://www.youtube.com/watch?v=FSA7RdHqf9U

2012. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Risen első része nagyon szörnyű.

És a helyedben semmiképp sem kezdeném a Gothic 4-gyel.

2012. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!