Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medal of honor? Van köztetek,...

Medal of honor? Van köztetek, aki már átvitte?

Figyelt kérdés

Van egy 123231... szóval, sokadik pálya, amit nem tudok átvinni.

A pálya címét nem tudom, de arról szól, hogy le kell lőni egy ház oldalán lévő lyukból a part túloldalán lévő ellenséges katonákat távcsövessel, hogy ne tudják felrobbantani a hidat és át tudjon menni a tank... eddig meg is volnék, sorjába megöltem azokat a katonákat, akik a hidat akarták felrobbantani.... és, utána? mert rakétáim nincsenek, amivel én is irthatnám az ellenség tankjait... s így egyedül kell 5 - 6 tigristank ellen felvennie a harcot 1 nek ( aki velem van ) és mindig kinyírják... s vége a játéknak.

Valaki segítene? mert én már nem tudom, hogyan kellene ezt megoldanom.


24/L



2012. ápr. 15. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

itt egy videó amiben látod... http://www.youtube.com/watch?v=4Kf6ZmSCH2o


ha meg nem megy annyira az angol akkor szedj le egy magyarosítást a gamehez! :D

am ha videóban sem látnád az a lényege a dolognak hogy a távcsöved segítségével kell légitámogatással kibombázni a tankokat :D

2012. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keress vegigjatszast hozza, sok oldal van ahol palyankent kapsz utmutatot
2012. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!