Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Pets telepítése?

Sims 3 Pets telepítése?

Figyelt kérdés
Nem sikerül feltelepíteni, miután rákattintok az alkalmazás ikonjára megkérdezi, hogy "Eltávolítod a teljes alkalmazást minden összetevőjével együtt?"

2012. ápr. 14. 13:35
 1/3 anonim válasza:

töltsd le innen : thepiratebay *pont* org

irdbe h the sims 3 pets, töltsd le, telepítsd (menj rá a letöltött fájlra, ki kell majd csomagolni), majd keress egy telepítő kódot és ennyi

2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti? Nem volt előtte már felrakva egyszer?
2012. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de hátha valaki olvassa:

Nekem is ezt írta ki, én a Királyi lakosztály cuccokat akarnám telepíteni, megvettem a lemezt, benne volt a termékkód, letöltöttem, de a telepítésre csak ezt írja ki. Volt már előtte telepítve CD-ről, most Originből megy, de előtte mindent letöröltem, ami Sims-es volt, csak így tudtam telepíteni a 3 alapot is... Ötletek?

2015. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!