Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok úgy menteni a...

Miért nem tudok úgy menteni a The Sims3 ban, hogy a régi játékom is megmaradjon?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy a sims 3 ban, ha belépek egy családhoz, játszok, elmentem, utána nem tudok belépni másik családhoz úgy, hogy az előző családdal játszott dolgok is megmaradjanak.mert ha a mentett játékba lépek, akkor csak azt a családod hozza ki, és nem mondjuk a várost, ahol ki tudnám választani h melyik családdal akarok játszani. és ha új játékot nyitok eltünik a mentett család. nem értem. én csinálok valamit rosszul, vagy egyszerűen lehetetlen ilyet csinálni a játékban? a sims 1 ben, meg 2 ben is lehetett azt csinálni, hogy játszottál, elmentetted, és a városba léphettél, ahol mást választhattál, de az addigi ugyanugy megmaradt...


Vki segítsen, mert szét vet az ideg,...



2012. ápr. 12. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőtt kilépnél, menj a Városszerkesztő módba, és ott válts aktív háztartást. Így másik családdal játszhatsz, de a városban marad az előző családod is. Miután viszont átléptél a másik családhoz, az első családdal bármi történhet, tehát meghalhatnak, szakíthatnak, gyerekük lehet, el is költözhetnek a városból. Remélem, jól értettem a kérdést, de szólj, ha nem. :)
2012. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!