Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft akad?

Minecraft akad?

Figyelt kérdés
pentium 4es gépem van és akad rajta a minecraft,haverjaimnak nem akad pedig nem egynek 4es meg 3as gépe van, sokszor belaggolok és néha leis dob,singleplayerba játszok multin,nincs valami progi ami segít a laggot kiküszöbölni ? :S a gépemen van több mint 60 gb szabad hely ugy h nem az a probléma szerintem
2012. ápr. 11. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

jéééé xĐ Pentium 4-es a géped..és(nem azért de akinek manapság nincs pentium 4-es gépe az paintezésen kívül ne akarjon rajta mást csinálni) lehet hogy van benne egy 64mb-os VGA akkor persze, hogy laggol a minecraft -.- De persze az is lehet, hogy nem ártana egy friseebb java, vagy directX esetleg VGA driver frissítése..az, hogy mennyi szabad helyed van szintén nem számít semmit...lagg ellen meg csak a gépfejlesztés jó..nincs ilyen "progi".

De először is a minecraft beállításokban tedd a grafikát gyorsra a látótávolságot rövidre(vagy nagyon rövid) a teljesítményt meg kiegyensúlyozottra...kivéve ha egy erőműved van csak nem tudsz róla..akkor szipmlán szar a minecraftod..xĐ

2012. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Java alapú az egész játék, ezért memória és processzor igényes főként.Géped tulajdonságai?
2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az én régi gépemen is akadt a gém. Nekem megoldotta a problémát.Pedig csak 1.6-os p4-es procim volt 512mb rammal és 64mb-s videokártyával.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2448595-m..

2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na a grafika vagy nemis tudom melyik gyors ra volt állítva, átálítottam szépre, a látószög normál volt és rövidre raktam, a javat letötöröltem és ujraraktam, és meglepő modon egyátalán nem akad a játék csakha gyorsan megyek és tölt be a map, de szerintem ez mindenkinél így van
2012. ápr. 12. 17:49
 5/8 anonim válasza:
Tudod ugye, hogy ha a gyorsról szépre állítod a grafikát, akkor attól lassabb lesz a játék.
2012. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A grafikát gyorsa kéne rakni..és nem nincs így..nekem például laza 200 fps szokott lenni és a map azonnal töltődik...kíváncsi vagyok mi lenne ha felrobbantanál kb 50-100 db TNT-t...tuti kékhalál xĐĐ
2012. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom h a szép grafika az lassítja a játékot de nálam nem
2012. ápr. 15. 11:08
 8/8 anonim válasza:

Próbáld ki ezt a programot:

[link]

2012. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!