Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 hol találom...

Mass Effect 3 hol találom ezeket a feyvereket?

Figyelt kérdés

vagy milyen küldiben és a küldikért kivel kellene beszélnem.


N7 valkyre V rifle

M-55 Argus V rifle


és még az hogy mi a legjobb assault rifle a játékban?



2012. ápr. 9. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én hamar végigvittem a játékot. Nem foglalkoztam annyira a fegyverekkel.
2012. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor talán válaszoljon más.
2012. ápr. 9. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek dlc fegyverek, a gyűjtői kiadáshoz adták. De egyébként az Argus egy nagy kalap fos, a valkyre mondjuk nem rossz. A legjobbak amúgy benne vannak az alapjátékban (pl Mattock).
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok köszi az info-t
2012. ápr. 10. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha adhatok egy tippet csináld úgy mint én : Vidd végig a játékot (másodszor ME3 import karakterrel) akkor minden fegyverednek elméletileg 10-es szinten (fegyvernév X) kell lennie. Válaszd a Mattock-ot és tedd rá a lehetőleg 5-ös szintű ( fegyvermod V ) kiegészítőt ami a sebzést (damage)-et tolja feljebb (ilyen kis csövet szerel a fegyver végére. A másik fegyverkiegészítő pedig a tárbővítő legyen. Ehhez vedd fel az Armax Arsenal páncélszettet (egyenként kell összeszedni a darabjait a küldetések során) ami hozzáad a fegyversebzéshez a közelharci sebzéshez és a tárkapacitáshoz.


Így ha jól fejleszted a karaktered ( élet+pajzs szempontból) kapsz mellé egy olyan fegyvert (Mattock) ami - bár közepes tárkapacitású mégis van benne elég lőszer egy jó nagy hullám legyőzéséhez (nekem ezzel a módszerrel cirka 200-210 töltény van benne). Annyi a lényeg, hogy okosan használd. A Mattock egy precíz fegyver ami egyszerre csak egy golyót lő ki (szóval veszettül kkattintgatni az egérrel :D ) igen nagy távolságra hat mivel nagyon pontos.

A taktika hozzá : lősz egyet az ellenfélre akkor megáll, te gyorsan beméred és kattintgatással kb.4-5 golyóból ki lehet nyírni az ellenfelet. Az a lényeg, hogy számítson minden lövésed és inkább fedezékből várj a megfelelő pillanatra de ne pazarolj lőszert (főleg a nehezebb szinteken)


Bocs a kisregényért de mostanában nagyon beleástam magamat a fegyverkiosztás-fegyvermoddolás témába :D

Örülök ha segíthettem ;)

2012. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen köszi hogy írtál.segítettél.nem baj ha sokat írtál TE legalább írtál.
2012. ápr. 12. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!