Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen taktikát ajánlotok a...

Milyen taktikát ajánlotok a Rizikó nevezetű társasjátékban, ez ilyen háborús játék a világot kell megszerezni, szóval valamilyen ötlet?

Figyelt kérdés
Taktika például.gyűjtöm a seregemet melyik kontinenst foglaljam el ilyesmikre gondoltam.

2012. ápr. 9. 09:51
 1/5 Hegedűs Dávid válasza:
használj átkaroló taktikát. kerísd be az ellenfeled minden lehetséges irányból!!!
2012. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hegedűs Dávid válasza:
én Észak-Amerikát foglalnám el először aztán Dél-Amerikát majd Ázsiát,Európát majd végül Afrikát...imádom ezt a játékot.
2012. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Itt találsz stratégiákat:

[link]

Persze az a legjobb, ha te magad kitalálod a saját stílusod és vérmérsékleted szerinti stratégiát. De általánosságban szerintem elmondható, hogy a túl sok támadás és a túl kevés támadás se jó. Először szerintem foglalj el egy könnyebb kontinenst. Én Dél-Amerikát javaslom, esetleg Észak-Amerika vagy Ausztrália (bár utóbbinak megvannak a hátrányai is bőven), azok után kapod a plusz katonákat. A többi kontinensen is legyen mindenhol egy-egy sereged legalább, hogy a többiek ne kapjanak bónuszt.

2012. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pont tegnap játszottam egyet haverokkal és az európai kezdőhelyzet a legrosszabb, ha sokan játszanak, mert minden oldalról téged fognak támadni (egyszer sem kaptam +5-öt érte, mindig belepiszkítottak valamelyik irányból). 3 játékos esetén talán még nyerő is lehet, mert úgy még meg lehet védeni (talán) és kapod érte a +5-öket. Viszont sok játékos esetén az izoláltabbak a nyerők (1: Ausztrália 2: Dél-Amerika 3: Észak-Amerika). Pl. az egyik srác folyamatosan Ausztráliából nyer. Csak azt a helyet azért tartom kétélű kardnak, mert igaz, hogy az elején nem tudnak támadni téged és kapod a +2-ket, de utána minden attól függ, hogy Ázsiában milyenek a viszonyok. Az egyik játékban pont ezt szívta meg a srác, hogy egyszerűen nem tudott kitörni Ausztráliából és kapta ugyanazokat a körönkénti 2-2 embereket, amivel az elején jól járt, amíg még senki semmit nem kapott. De amikor már mindenki más +5-öket kapott, akkor nem sokat ért a +2-jével, és kb. mindig csak Kamcsatkáig, esetleg Alaszkáig jutott.
2012. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valaki tudna nekem egy játékszabályt küldeni? (eredetit lefényképezve, beszkennelve stb.).

Nagyon hálás lennék.

Rizikó, modern időkhöz kéne, az a 2008-as

2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!