Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 bétará kulcsot kell...

Diablo 3 bétará kulcsot kell szerezni?

Figyelt kérdés

Anual Passos vagyok a wow miatt igy majd ingyen meglesz , csak először ki szeretném próbálni a karikat betán , ugye a 13 szint alatt.Beta kulcsot kell ilyenkor szerezni ?

Battle.neten letöltetett velem system check-et végig futtatam kiirja a gépem adatait a bneten accomban.

Várni kell rá ? Vagy én ba*ztam el valamit ?:D

Nagyon érdekelne PLS HELP!

1Hónap 6Nap !:D



2012. ápr. 9. 04:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű és ha van accod, akkor simán értesülhettél róla ,hogy beta kulcs kell hozzá,amit nem osztogat erre a részre a blizz. De sok helyen meg lehet nyerni, meg ilyenek. Valamint, a játékot nem tudom, hogy honnan vetted, hogy megkapod. Mivel csak ha megveszed a collectort, vagy a "normált" esetleg, ha előfizetsz egy évre előre a wow-ra akkor kapsz egy collectort. Nem fogsz kapni csak úgy a wow miatt ;)
2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De , Mien anual passos ingyen kapja , a pandári beta kulcsot 1 mountot , meg a diablo 3at ingyen.


[link]


Ottvan benne : Diablo III FREE – Download the digital version via Battle.net for free when the game launches. This is the full game, not a trial edition.

Tyrael’s Charger WoW Flying Mount – Ride for the Archangel of Justice on all current and future characters on a single World of Warcraft account. Tyrael’s Charger will arrive via in-game mail with the upcoming launch of patch 4.3.

Access to the Next WoW Expansion Beta Test – Get a guaranteed spot in the beta test for the next World of Warcraft expansion (at a time to be announced in the future).

2012. ápr. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!