Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eredeti Aionban miért nem...

Az eredeti Aionban miért nem enged repülni?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a küldiket, de nem enged repülni... De a másik küldiket még nem fejeztem be, mert nem tudok vissza jutni, és nem is enged, összevissza vannak a questek....

2012. ápr. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Me Buggos szar szemét szar alak.
2012. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint egy küldim van még, de Hynopsot nem találom meg. És ahol ő van elvileg, csak ott tudok 10mp-ig repülni, és lezuhanok. Ha máshol rákattintok, ezt írja: You cannot fly in this area. Miért nem enged repülni?

Amúgy észrevettem, hogy a profilomban is van egy olyan, hogy szárnyak, de nincs ott semmi, pedig a küldetéseket a szárnnyal kapcsolatban megcsináltam. Mi lehet a baj? Valaki segítsen!

2012. ápr. 6. 12:43
 3/3 A kérdező kommentje:
ha valahol máshol ugrálni kezdek a space-val, ezt írva: Flight cooldown time has not expired yet. Valamikor 1 mp-re megjelenik a szárny de letűnik....
2012. ápr. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!