Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aki abbahagyta már...

Van olyan aki abbahagyta már a metin2mestert?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fogja senki neked adni a karijat
2012. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert te biztos ismersz mindenkit aki játszik vagy játszott vele és körbekérdezősödted hogy odaadja-e? nem? jo hogy nem szal inkább ne irtál vna semmit...
2012. ápr. 5. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

amugy ezek a kerdesek elegge hulyek...

valaki ad 1 karit, de neked mind1 hogy milyen kaszt? a kari neve? hogy melyik frakciohoz tartozik? hogy nincs penz/cuccok nala? es hogy rohogve 1 het mulva visszalopom?

2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán ha van rajta valami cucc vagy pénz és ő már nem használja akk én átrakom az én karimra és annyi ja és abban igazad van hogy nem írtam ki hogy Unikornis szeróra kéne elsősorban de Hidrára is jo
2012. ápr. 5. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szar a metin
2012. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dark Nessy válasza:

apád faca a szar -.-

amm mestert tegnap hagytam abba... kiraboltak (elvették a pokolpacim m vért+7 et hold+9 et és az összes 7 optos cuccomat..)

összes barátom ellenem fordult...

ráadásul az egész már a sé rõl szôl.. 95 ös wp vok... nem, nemadom oda..

a mester nem szar csak elegem van belõle :)

2012. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!