Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játék a...

Szerintetek melyik játék a jobb: Crysis2 vagy MW3?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Crysis 2 a jobb, mert modernebb, jobb a történet, jobb a grafika valamint nagyon sokoldalú, és rengeteg taktikai lehetőséget ad a vizorral a harctéren a navigáláshoz, CODMW3-ban viszont azt sem tudod ki az ellenség és a barát. Crysis 2-ben a fegyvereket hatalmas menyiségű kiegészítővel lehet felszerelni, és a nanoruha rengeteg lehetőségét is kihasználhatod, fejlesztheted. jó játék az MW3 is, de teljesítményben és játékélményben is elmarad a Crysis2 mögött.
2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem inkább MW3! Igaz grafikailag a Crysis a jobb, de fegyverek tekintetében messze elmarad a COD mögött. COD-ban sokkal jobbak a fegyverek és nincs annyira elrugazkodva a valóságtól. És sztem történetileg is veri a Crysis-t. Szóval MW3, de a Crysis se kutya.
2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek. Miért kell ezt megkérdezni??? Nézz meg pár gameplay videót, aztán próbáld ki mindkettőt ;)
2012. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Crysis2
2012. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!