Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem ilyen játékot...

Mondanátok nekem ilyen játékot (Ha létezik egyáltalán)?

Figyelt kérdés

A lényeg: Szürreális, elvont, nyomasztó légkörű legyen!


A grafika annyira nem fontos inkább tényleg a játék hangulata legyen nyomasztó és szürreális! :)


Köszönöm!



2012. ápr. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Alice Madness Returns

http://www.youtube.com/watch?v=aTjod-ZFKUg


Nagyobb részt kap szürreális rész mint a nyomasztó, de minden kritériumnak megfelel.

A kritika eléggé lehúzza, szerintem irtó jó volt.

2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amnesia
2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 4. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
F.E.A.R. nagyon nyomasztó horrorjáték nagyon jó grafikával és nagyon jó történettel.
2012. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fallout 3
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sandule válasza:
én is csak a fear sorozatot tudom ajánlani ;)
2012. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdés már 1 hónapos de inkább válaszolok hátha megnézed. van jópár ilyen játék én a S.T.A.L.K.E.R. játékokat ajánlanám figyelmedbe. (3 részük van: Shadow of chernobyl, clear sky, call of pripyat, ez a megjelenésük sorrendje). ez a játéksorozat szerintem a világ legjobbja a "nyomasztó" kategóriában.ja és nem is mondtam h mindhárom játék fut 1 gb ram-on is.itt egy vidi,nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=i1lDskma6V0
2012. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!