Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 4 hogy menne ezen a gépen?

Gta 4 hogy menne ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Processzor : LGA 775 3.6 GHZ

Videókártya : Nvdia 8600 512 mb

Ram 2,5 GB DDR 2

windows xp SP3


2012. ápr. 1. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul. Ha az a bizonyos LGA775 3,6GHz egy Pentium D-t jelent, de ha egymagos, szerintem meg se próbáld.
2012. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dual Core a proci :)
2012. ápr. 1. 13:32
 3/7 A kérdező kommentje:
2 magos
2012. ápr. 1. 13:33
 4/7 A kérdező kommentje:
És csak jövő éten lesz meg a proci most 2 GHZ DUAL CORE -val játszok és minden low és nem szaggat . Sztem 3 3,6 GHZ 2magoson biztos hogy nem fog közepesen sem. És az meg hülyeség h 3-4 magos kel..
2012. ápr. 1. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan veszettül sokat fog hozzáadni, amíg 8600GT-vel játszol
2012. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@King Kong


Elő fordul, hogy egy alkatrész olyan buta, hogy nem számol valamit, ami egyébként benne van a programban, egyszerűen mert nem támogatja. Ennél fogva paradox módon lehet a gyengébb, vagy akár teljesen alkalmatlan PC-n is jól futtatható a program, akár jobban is, mint erősebb gépem.


Én is belefutottam már ilyenbe. Egy 32MB-os GeForce MX200-assal és (véletlenül épp) a GTA III-mal. Az MX200 egy borzasztó gyenge kártya volt, gyakorlatilag semmire nem elég, az összes játék eszeveszettül szaggatott vele, játszhatatlan volt, a GTA III viszont valamiért reccenés nélkül ment rajta, pedig az a játék még sokkal erősebb kártyákat is meg tudott fogni.


Tehát attól, hogy szerencséd van még hülye vagy és reklámozod.

Örülj neki, csak ne magyarázz hülyeséget.

2012. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazad van, de nemcsak a proci számít! lehet hogy "kicsi" (2.8ghz) de mellette 1gb videókártya + az összes pach!
2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!