Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo3 3-at érdemes megvenni?

Diablo3 3-at érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sokat játszottam a 2-vel, milyen pluszt ad ha megveszem, vagy elég a torrentes változat:D

2012. márc. 30. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg epic játék lesz .

Bár nekem ingyen van anual pass miatt :D

2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még meg se jelent, május 15-én lesz kapható.Utánna kérdezd meg mert attól még hogy a 2 jó volt ez lehet nagyon rossz is.
2012. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy rajongója vagy már így előre is a fellelhető ingame videók alapján akkor vedd meg az első napokban! Ha kisebb az érdeklődésed, akkor várd ki a megjelenés utáni 1-2 hetet és a legelső teszteket/visszajelzéseket és azután dönts. De ami a legfontosabb: ma még ne vedd meg. Csak mert még nem is kapható.
2012. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Háá , nekem már levan töltve battlenetröl :D

Cska telepitteni nemengedi május 15ig xD

2012. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Blizzconon ki lehetett probalni (szerintem vannak youtubeon rendes gameplayek). Nezd meg azokat es donts. Az hogy kinek mi eri meg azt nem tudja valaki mas eldonteni :) . Szemelyes velemeny: Megeri!


(Ha jatszol/jatszottal WoW-al akkor van egy annual pass nevezetu (1 eves husegnyilatkozat) WoW-ra es ingyen Diablo3 jar hozza.)

2012. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maximum a Beta van a gépeden, még el se készült.Semmiképp nem lehet meg neked.
2012. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a beta van , amugymeg gondolom majd frisiteni kell az egészet szoval valszeg hogy még csak kezdeteges.
2012. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolj amit akarsz de még aranylemezre se került, szóval el se lophatták, kizárt hogy kiszivárgott.Meg akkor már tele lenne minden gamer oldal a szivárgás hírével. .
2012. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ember , már maga a játék az anual pass óta megvan !
2012. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az a játék, amibe érdemes belefektetni egy kis zsebpénzt. Ha 10 évente veszel egy eredeti játékot, akkor főleg.
2012. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!