Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez máshogy android...

Miért van ez máshogy android marketen?

Figyelt kérdés
Vagyis mostmár google play-en. Szóval osztálytársamnak az pl. angry birds space ingyen van ,de az én iPhone4-emen meg 2,39€ az app store-on :S és ezt más játékoknál is tapasztaltam. Apple-s készülékekre nehezebb a játékokat csinálni vagy miért?
2012. márc. 28. 16:40
 1/7 anonim válasza:

Mert ilyen az apple. Szemét cég, még azért is fizetni kell, hogy kezedbe vegyed a telefont kb.

Mit gondolsz, miért olyan aránytalanul drágábbak az apple készülékek? Semmivel nem tudnak többet, mint a 100k-val olcsóbbak, csak az apple és ezért elkérhetnek ennyit, ahogy még a legalapvetőbb alkalmazásért is elkérnek pénzt

2012. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

előző vagyok, még ez is idejön:

[link]

2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"még azért is fizetni kell, hogy kezedbe vegyed a telefont"

hát még jó hogy...nekik is meg kell valamiből élniük.

2012. márc. 29. 17:53
 4/7 anonim válasza:

hahaha

az applenél semmi másért nem kell annyit fizetned, csak a logóért. Egy iphone 4s, ami kb egy Samsung Galaxy 2-vel van egy áron kb kétszer annyiba kerül. De miért? Mert apple.

Vagy pl iMac-ek. 650 ezres iMac hozza egy 250 ezres PC szintjét, és akkor a PC-t dobjuk meg egy win7-tel, legyen 300 ezer, meg egy full hd monítorral, legyen 370 ezer. És az a PC sokkal több mindenre használható. És kb fele annyi..

2012. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet drágább,de jobb is:) az mac gép meg sokkal jobb mint egy win7-es PC...iOS operációs rendszerre nincs vírus,nem omlik össze és nem ír ki állandóan sok mindenre értelmetlen hibaüzeneteket.
2012. márc. 29. 23:07
 6/7 anonim válasza:

"Lehet drágább,de jobb is:) az mac gép meg sokkal jobb mint egy win7-es PC...iOS operációs rendszerre nincs vírus,nem omlik össze és nem ír ki állandóan sok mindenre értelmetlen hibaüzeneteket."


Fogalmad sincs az egészről, még a rendszer nevét sem tudod, legalább utánajárnál. OS X a neve. Én Win7-et használok, képzeld, ha rendesen frissítem nem omlik össze és nem ír ki hibaüzenetet. És cserébe olcsón sokkal jobb gépet kaptam, mint egy Mac esetében.

Mellesleg iOS a mobil eszközeikre van.

Tapasztalatból mondod, hogy "sokkal jobb" az OS X, mint a Win7, vagy haverod mondta?

Haverom vett Mac-et, mert h az milyen rohadt jó. Hát jó nagyot csalódott. Eladta kb ugyanannyiért és vett belőle egy PC-t. Azon legalább lehet játszani is..

2012. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mac-en is lehet játszani,olyan játékokat amiket arra adnak ki
2012. márc. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!