Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondjon má vki vmi fasza...

Mondjon má vki vmi fasza játékot kicsi gépigénnyel me uncsika van?

Figyelt kérdés
Minden jó csak ne legyen onnline gta cod nfs pokoli szomszédok dxball?
2012. márc. 27. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább olvass. A nyelvtankönyv biztosan nem volt mostanában a kezedben...


És nem ciki ám olyan kifejezéseket használni, mint "kérlek" vagy "légyszíves"...

2012. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Super Mario
2012. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első koment kisz.... eszt inkább nem de már nem azé nem vok kis stréber 1 kettő mit olvassak tankönyvet 24-évesen 2amikor kiirtam ebédidőben unatkoztam ezért kértem3te is most regiztél sztem kérlek köszönöm valaki tudna nem lehet a kérdésben lllooser
2012. márc. 29. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
másodiki komi annak se mindnek kicsi de kössz
2012. márc. 29. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A tankönyvet nem az életkorod miatt javasoltam, hanem a helyesírásod miatt. Elég szomorú hogy így elengedett az oktatási rendszer, pár év még rád fért volna.


Egyébként a kedves egyenesági nőnemű felmenőd a vesztes, aki ráadásul képes volt egy marék homokért tilinkózni minden arrajárót a sivatag kellős közepén...


Szóval majd akkor pampogj ha tudod mi az eltérés a kérdő és a felszólító mondat között.

2012. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
anyud is ezt mondta mielőtt véresre k.rtam azt a hüvelygombás nemiszervét loossseeeerrrrr
2012. márc. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!