Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a GTA San...

Miért nem indul a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt, valamelyik nap kapcsolom be, semmi, ujra, semmi nem történik, nem nyit memg semmit, a feladatkezelőben sem jön ki, hogy valamit elinditott volna. Mit csináljak? Már szedtem le egy másikat a tokyo driftet, de az sem megy. Terrentről töltöttem, nem irt semmi cracket semmit. Ugyanaz van mint a réginél... Azelőtt tökéletesen működött!

2012. márc. 26. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a ge'pige'ny miatt nem megy a Tokyo Drift

de a San Andreas menni fog ha me'gegyszer letoltod!

2012. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A két játék gépigénye ugyanaz, hisz úgymond egy játékról beszélünk... Amugy a tokyo is megvolt régen, semmi baj nem volt vele, csak letöröltem, miután megszereztem az eredetit. Gépigénnyel nem lehet gond, elég régi, nem nagy igényű játékról van szó...
2012. márc. 28. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!