Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb assassin's...

Melyik a legjobb assassin's creed?

Figyelt kérdés
Melyik részét vegyem meg xbox 360-ra? Megéri megvenni a Revelations-t? Mert halottam hogy nem lehet benne lovagolni. Régen megvolt a brotherhood az nagyon tetszett de azt hallottam h a 2. rész a legjobb, akkor melyik?
2012. márc. 25. 15:02
1 2
 11/18 InfernoSnok válasza:
100%
Nem tudom kinek melyik tetszik de nálam a BrotherHood viszi a pálmát sztem az a legjobb legjobb story és a legszebb helyek már akinek bírja a full graf ot a gépe
2012. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igazad van ,de én hozzá tenném hogy a Brotherhood-ban a zenék is ott vannak :D
2012. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 3-mas, bár a 2,és a brotherhood is nagyon jó :)
2012. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nekem megvan mindegyik rész, és szerintem mindegyiknek megvan a sajátossága. Az első rész tökéletes azoknak, akik ismerkedni szeretnének a sorozattal. Nekem Ezio a kedvencem, szóval rengeteget játszottam a kettővel, a Brotherhood-al és a Revelations-al is. A háromban a történet kissé elkedvetlenített, és Connor se annyira szimpatikus karakter. Mindazonáltal fantasztikus a játékélmény, sokkal jobb a leegyszerűsített irányítás is.
2013. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 D.C.M. válasza:
en mindet kivitem de az AC 3 a legjob
2013. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem a Broterhood a kedvencem...
2013. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kuxex válasza:
nekem a 3 és a 4 (black flag) van meg azok nekem nagyon tetszenek
2015. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én még 2015-ben is azt mondom hogy a 2. rész a legjobb a mostaniak egy rakás szart nem érnek meg!

(Max grafikailag mások a mostaniak de a 2.rész a legjobb!!)

2015. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!