Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepíthetem a The...

Hogyan telepíthetem a The Sims 2 Egyetemet?

Figyelt kérdés

A Sims2 alapjátékot uTorrentel letöltöttem, Daemon Toolssal telepítettem és crackeltem. Az alap játék elindul. Az Egyetem kiegészítőt hasonlóan letöltöttem, és telepítem, de a telepítés végén azt írja ki, hogy ellenőrzi a frissítést. ezután magától uninstallál. Mit tegyek?

(lehet, hogy probléma az, hogy másik nyelven installálom?)


2012. márc. 24. 18:04
 1/9 anonim válasza:

FEl kell tenni a sims 2-t simán ezután nem szabad krekkelni semmit ne csinálj vele, csak rakd fel az egyetemet és azt krekkeld és ami kint lesz az asztalon az egyetem ikonja azzal kell elindítani (a nyelvhez semmi köze) amúgymeg a frissítést okézd le ha kéri a lemezét a sim2-nek akkor tedd be daemonba neki (nemérdekli ha nem az eredeti van bent a meghajtóban) :) tesómnak is így csináltam meg.

Ha még így is akad vmi problémája (pl.: megint letörli a frissítés elkezdése előtt) akkor töröld le mindet (Start-Vezérlőpult-Programok telepítése és törlése) ha csak a sima sima2 van fent akkor azt (de ha egyéb is fent van akkor azt is lekett) és úgy próbáld meg :)

2012. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már próbáltam crack nélkül is és úgy sem működöt.. :/ De megpróbálom még egyszer, hátha..

A frissítésnél le sem engedi okézni, hanem csak "annule" (gondolom mégsem vagy kilépés)lehetséges.. A nyelvvel kapcsolatban igazad van, nem változott semmi. Köszi szépen a választ. :)

2012. márc. 24. 18:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem újra az alap játékot, semmi crack, utána az Egyetemet. Megint frissíteni akarja, és nem fogadja el hogy OK. :( :(
2012. márc. 24. 19:20
 4/9 anonim válasza:

próbálj meg leszedni egy olyan torrentet amiben benne van a sims2 alapjáték és még ami kell itt az egyetemet említetted akkor olyant keress. Mert valószinű hogy a sims 2 alapjátékkal van a baj. De ha én jól tudom ez a folyamat zajlik le nálad: felteszed a sims 2 alapjátékot nem krekkeled majd felteszed az egyetemet azt írja ki hogy: ... Ellenőrzi a játék frissességét. Ezután leokézod majd kiírja hogy "nem sikerült frissíteni" itt is muszály leokéznod és szépen letörli az egyetemet... ha nem így van akkor valami más probléma van amit nem tudok :/ ha meg így van akkor a sims2 alapjátékkal van gond vagy az hogy a registry-ben nincs benne a sims 2 alapjátékának a cuccai így nem tuja érzékelni hogy fel van telepítve, ez azért lehet mert valamilyen más telepítéssel van megoldva a sims 2 alapjátékod. Szerintem tedd azt amit most írtam hogy keress olyan torrentet... mert azok a tutik... lehetőleg olyan torent legyen amit sokan seed-elnek mert az biztos h jó. és szerintem abban is van nfo fájl azt nyisd meg wordpaddal és ott írja mit hogy csinálj...

remélem segítettem :)

2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom. :) :)
2012. márc. 25. 11:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, sikerült telepíteni mindent amit szerettem volna! :D :D :D
2012. márc. 25. 16:14
 7/9 anonim válasza:
Nincsmit :)
2012. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el..Letöltöttem a Sims2 alapjátékot(egy pack-ból,ahogy mondtad) és kiegészítőit(uTorrent), szép sorrendben telepítettem őket(Daemon Tools), csak az utolsót crackeltem. A játék elindul, de amint kezdenék egy családot készíteni, azt írja ki, hogy: " A rendszer hibát észlelt, ezért most leáll.". Mit ronthattam el? Az információs szöveges dokumentumban említ Patch-et, ez mit jelent? Lehet, hogy a többi kiegészítőt is crackelnem kéne? (már két napja ezen a játékon szenvedek)
2012. márc. 25. 19:56
 9/9 anonim válasza:

CSak a legfrissebb részt kell krekkelni ha csak az egyetemet raktad fel akkor csak azt a simát ne, nemtudom mire gondolsz nemtudom így mit jelenthet az és hogy miért lép ki... nemtudom miért észlel hibát :/

lehet hogy megkéne csinálnod mégegyszer előről... szép sorba töröld le őket és ted fel újra ha úgy is a családkészítésnél kilép mert "hibát észlelt" akkor sajnos nemtudom miért van (sok minden beleszólhat ebbe)... próbáld meg úgy hogy nem a saját családodat irányítod... válasz egy hasonlót a városba és irányítsd azt :)

2012. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!