Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Windows 7 en tényleg nem...

Windows 7 en tényleg nem lehet elindítani az assassians creed-et?

Figyelt kérdés
el lehet indítani az assassians creed-et windows 7-en?és ezt csak azért kérdem mert holnap kapok dual gépet és ki fogom próbálni az assassin-t és rávolt írva, hogy támogatott op(operációs rendszer)vin vista vin xp de win 7 nem volt kiírva ettő még ellehet indítani a assassians-t?
2012. márc. 24. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
el indul!!!!!!!
2012. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet az 1-et. Tapasztalat. Múltkor váltottam át win7-ről xp-re, pont az ac 1 miatt. Most meg válthatok vissza, mert a Battlefield 3 meg csak win7-en megy... :D
2012. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez hülyeség... persze hogy elindul, nekem legalább is elindult az öszes része :)
2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha eredeti játékal játszol elindul.de ha valahonnan letöltöd ugy nm índul a win7-en.
2012. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát neharagudj de nekem indul win7-en és én úgy szedtem le... :) az öszes része !!!
2012. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat de már megcsináltam most alien vs predatorozok de assassiansozok még
2012. ápr. 21. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is megy, ha nektek nem egyszerűen csak balf*szok vagytok :)
2012. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, az én gépemen nem indult el, bár az már több éve volt, de akinek megmutattam, az egyértelműen kijelentette, hogy a win7 miatt nem indul el. És biztos vagyok benne, hogy jobban értett ezekhez a dolgokhoz, mint Te, kedves utolsó, balfaxozó Kispisti :)
2012. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!