Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3 és xbox360 új játékok...

Ps3 és xbox360 új játékok online pass osak lesznek?

Figyelt kérdés
Én első konzol vásárlás előtt álló személy vagyok, pár nappal ezelőtt az a kérdés foglalkoztatott hogy xbox 360 vagy py3???? nagy dilemmának tűnt, rengeteg utána olvasás után rá jöttem hogy nincs különbség, mind két készülék remek, utánna jött a multi kérdése, meg tudtam hogy ps3 ingyenes xbox 360 fizetős, viszont több órány olvasás után úgy véltem mivel ps3ban van blu rey és a következő generációs xbox is rendelkezni fog eme tulajdonsággal elvileg,így ez a jövő, ebbe érdemes gondolkodni hosszú távon, és jött a teljes felismerés egy hozzáértő személyel történő hosszas beszélgetés után, online pass!!!!!az új játékokra de ott sem mindre, amit ps3 ra már elő szeretettel használnak, hamarosan xbox360 is szeretne élni ezzel a lehetőséggel,(már él is de nem oly mértékben) innentől kezdve jött a számolgatás, két konzol kb ugyan annyiba kerül, játékok kicsit drágábbak ps3ra,én 5 játékot vettem alapúl mivel ennyivel szépen el lehet az ember,és arra jutottam hogy itt is meg egyezik körülbelül az áruk,ps3 game árat emeli az online pass(2 játékot számoltam annak) xbox 360 ét a live fizetése,( természetesen ez más játékoknál mást és mást mutat de a lényeg hogy elég egyformaaz állás)innentől kezdve ha az xboxra is el fog terjedni az online pass márpedig szerintem fog,úgy az embereknek nagyon meg kell fontolni hogy mit szeretnének vásárolni, hozzá teszem ez csak a multis játékokra érvényesek és az újabbakra, szeretném ha valaki más szemszögből látja ezeket a dolgokat amit én akkor ki fejtené nekem, minden értelmes meglátást tisztelettel vennék
2012. márc. 24. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Te nagyon sok mindennel nem vagy tisztában.

1. A játékok pontosan ugyan annyiba kerülnek PS3-ra mint xbox-ra sőtt, ha megjelenik wii-re akkor arra is ugyan annyiba kerül.

2. Az online pass-nak semmi, de semmi köze nincs a konzolhoz, a játékgyártó (EA, Ubisoft, stb.) dönti el, hogy tesz-e a játékához online pass-t és, ha tesz pl.: Battlefield 3 akkor PS3-ra és xbox-ra is tesz, nem csak az egyikre.

A játékokat használtan akarod venni ugye?

2012. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. A játékok árai csont ugyanazok ps3-nál, 360-nál, talán nem a legjobb boltban nézelődsz.

Az online pass meg kiadó függő, semmi köze ehhez a Microsoftnak vagy a Sonynak. Az EA és a Thq tolja szinte kivétel nélkül, de egyre gyakoribb más kiadóknál is. Ez azért van, hogy visszavessék a használt játékok piacát, hiszen abból a kiadónak nincs pénze. Online passokat egyébként tudsz külön is vásárolni live-on ill. psn-en, ha használtat veszel, és már el van lőve a kód.

2012. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tehát ha online pass van ps3-nál, akkor online pass van 360-nál is. Nincs olyan, hogy csak az egyik platformon, a másikon meg nem.
2012. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utána néztem és igazatok van, nézzétek el a tudatlanságomat,kezdő vagyok a témában,ugyan annyi mindkettőre a játék,köszi
2012. márc. 24. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
így nézve a kérdésem tényleg elég butának tűnik, a másik fele meg csak sajátos meglátásokat közöl, de ha van még valakinek meglátása vagy véleménye azt szívesen venném
2012. márc. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!