Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszom a GTA Vice Cityvel,...

Játszom a GTA Vice Cityvel, de hol a vége?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár addig megvan hogy vége minden küldinek és akkor jön a nigger haverom meg a másik kinyírni, meg ellopni a pénzemet, és ha lekilleltem mindenkit akkor utána van vége. Viszont nekem ez a küldi még nem jelentkezett, viszont több küldetésem már nincs egy küldetésadó csókánál sem.Végigjártam az egész várost,de semmi küldetésem nincs már,viszont a fent említett "final fight"-ot sem toltam még le.Vártam egy ideig hátha később kapom a telefont,hogy akkor hajrá.semmi.Volt haverom aki azt mondta összekell gyűjteni a 2 milliót.összegyűjtöttem.semmi.most akkor WTF?
2012. márc. 23. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mire célzol, de meg kell venni az összes gyárat (ha még nincs meg mind)... és ott jönnek a plusz küldik, vagy pedig van elrejtve a városban egy rakat minijáték... vannak a halálfejes ikonnal jelölt őrjöngések... meg csomó ugrató meg 100 rejtett csomag... nézz szép a gtaplace.hu-n ott mindent megtalálsz elejétől a végéig!
2012. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyárak megvannak,megvásároltam mindent,de az ilyen kisebb dolgokat nem nyomtam.gondolok itt arra a halálfejes izékre,meg a rejtett csomagokból sincs meg mind.ezek is mind kellenek a játék végéhez?
2012. márc. 23. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a "halálfejes izék" is kellenek.


[link]

2012. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ajj de ahhoz hogy ez mind meglegyen ahhoz lehet csalnom kell picit(megnézni a rejtett csomagok helyét,őrjöngések helyét),de azt nem akarok,mert most először nyomtam végig a game-t cheat nélkül :D
2012. márc. 24. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
figyi, attól, hogy megnézed mondjuk egy térképen ezeknek a dolgoknak a helyeit és később megkeresed a játékban, az még nem csalás :D egy kis segítség, de játéktól függetlenül! :)
2012. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aztmondod? :D . hát lehet hogy mondasz valamit :D.lehet megnézzük a dolgot :D
2012. márc. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!